Gizlilik ve Güvenlik

Kulübümüz Telif hakları, Sorumlulukları, Gizlilik İlkeleri ve Politikası
Bu ilkeler kulübümüz  tarafından, kulübümüzün gizlilik konusundaki sorumluluklarının tespiti için hazırlanmıştır. Aşağıdaki maddeler  web sitemiz üzerindeki bilgi toplama ve dağıtımı işlemlerinin kurallarını içermektedir.

 

Web sitesi içeriğindeki tüm materyal, yazı, makale, görüntü, doküman, resim, işaret, program ve sair fikir ürünleri telif hakları kulübümüze aittir, Yazılı izni olmadıkça kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz. Her ne şart için olursa olsun çoğaltma ve yayma yapılamaz. Kopyalanması ve kullanılmasına izin verilen bölümlerde o bölüm içerisinde belirtilen şartlara uyulması zorunludur.

Bu Sitenin içeriğindeki yorumlar başlığı altındaki, kullanıcılar tarafından bildirilen görüşler ve düşünceler tamamıyla kullanıcıya aittir. Bu bölümlerde belirtilen görüş ve düşüncelerden dolayı kulübümüz sorumlu tutulamaz ve herhangi bir hak talep edilemez.

Sitemizin üye kayıt formlarında kullanıcılarımızın iletişim bilgilerini (isim, adres, telefon, email gibi) etkinlerimiz hakkında bilgi, haberler ve materyalleri göndermek için kullanmaktayız. İletişim bilgileri ayrıca kullanıcılarımızla iletişime geçmemiz gerektiğinde kullanılacaktır. Kullanıcılarımız isteklerine bağlı olarak sistemimizden kayıtlarını sildirebilirler. Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır.

Güvenlik
Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için tüm bilgiler şifrelenmiş alanda alınmakta ve muhafaza edilmektedir. Şifreli alan 2.048 Bit SSL ile tam koruma altına alınmıştır. SSL ayrıca müşteri bilgilerinin doğrulanması, kredi kartı sahtekarlıklarının önlenmesi, tesbit edilmesi ve bilgilerin gerektiğinde kullanılabilmesi amacıyla kullanılmaktadır.