11 Mart Çar | Knidos Antik Kenti

Palamutbükü – Bağlarözü Günübirlik Doğa Yürüyüşü Faaliyet

Değerli Olympos Marmaris Katılımcıları Faaliyete Katılmaya Karar Vermeden Önce Faaliyet Bilgilendirmesini Sonuna Kadar Dikkatlice Okuyunuz. Katılmak İsteyenlerin En Geç 10 Mart 2020 Salı, Saat 17:00 a Kadar;
Kayıt Kapalı
Palamutbükü – Bağlarözü Günübirlik Doğa Yürüyüşü Faaliyet

Saat ve Yer

11 Mar 2020 08:30 – 18:30
Knidos Antik Kenti, Yazı, Muğla Datça Çevre Yolu, 48900 Marmaris/Datça/Muğla, Türkiye

Bu Etkinlik Hakkında

Değerli Olympos Marmaris Katılımcıları Faaliyete Katılmaya Karar Vermeden Önce Faaliyet Bilgilendirmesini Sonuna Kadar Dikkatlice Okuyunuz.

Katılmak İsteyenlerin En Geç  10 Mart 2020 Salı, Saat 17:00 a Kadar;

olymposmarmaris@gmail.com  mail adresine veya  +90 505 822 22 64 Numaralı Telefona Mesajla Aşağıdaki Bilgiler İle Başvurması Gerekmektedir.

Katılımcı: Ad – Soyad - Tc. Kimlik No - Telefon No - Kan Grubu

Aranacak Kişi: Ad – Soyad – Yakınlık Derecesi – Telefon No

( Bu Bilgiler Ulaştırma Bakanlığı Ve Adli Makamlar Tarafından İstenmektedir )

Facebook Üzerinden Yapılan İşaretlemeler Katılım İçin Yeterli Değildir. Salı Akşamı 18:00 dan Sonra Yapılan İptallerden Araç Ayarlandığı İçin Ücret Talep Edilir.

Faaliyet Adı: Palamutbükü – Bağlarözü Günübirlik Doğa Yürüyüşü Faaliyeti

Tarih – Hareket Saati: 11 Mart 2020 Çarşamba – 08:30

Buluşma Yeri: L.C. Waikiki Karşısı Minibüs Durağı

Yürüyüş Mesafesi ve Saati: 14 km. / 6 – 7 saat ( Molalar Dahil )

Rehber: Aygün GÜNAY

İletişim Bilgisi: +90 505 822 22 64 - olymposmarmaris@gmail.com

Sevgili Olympos Marmarisliler bu hafta sizlerle Palamutbükü  – Bağlarözü parkurunu yürüyeceğiz.

Parkur Bilgisi: Marmaris buluşma noktasından hareket ederek Datça Palamutbükü Mahallesine ulaşacağız. Gerekli hazırlıkları yaptıktan sonra toprak yolu takip ederek patikaya giriş yapacağız. Yol kenarında papatyaların eşlik edeceği patikalardan devam ederek Kalamış koyuna ulaşıyoruz. verilecek kahve molası sonrası kayalık sahili geçerek 350 mt. yüksekliğe ulaştıktan sonra tekrar inişe geçerek Bağlarözü mevkisine ulaşacağız. Knidos Aslanı Kaidesine yapacağımız yürüyüşümüz sonrası Domuzini Mevki’den geçerek Knidos’a giden yolda bizi bekleyen aracımıza irazulaşacağız.

Notlar:  Katılımcı arkadaşların;  mevsim koşullarına uygun, su tutmayan, çabuk kuruyan malzemelerden kıyafetler ( termal içlik, tişört, pantolon, mont vb. ), yağmurluk, sırt çantası, en az 2 lt. su, sıcak su, enerji veren yiyecekler ( meyve ve kuru yemiş ), bir öğünlük yemek,  şapka, bere, düdük, kafa feneri, yedek pil, güneş gözlüğü, çakı, çakmak veya kibrit, güneş kremi ve ilk yardım çantası almaları önerilir. Deniz etkinliği için şort, mayo, bikini ve havlu vb. malzemeler.

Etkinlik süresince, rehberin tüm uyarılarına riayet edilir. Rehber, uygun görmesi halinde rota üzerinde değişiklik yapabilir. Etkinlik süresince doğaya stres ve ayak izleri dışında hiçbir şey bırakılmaz, doğadan da huzur ve anı dışında hiçbir şey alınmaz.

Olympos Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübünün 1618 sayılı TÜRSAB yasası gereği A grubu seyahat acentası güvencesinde düzenlemiş olduğu, GÜNÜBİRLİK DOĞA YÜRÜYÜŞÜ faaliyetinin taşıması Koral Tour tarafından yapılacaktır.

KEYİFLİ BİR FAALİYETTE BULUŞMAK DİLEĞİYLE

Bu Etkinliği Paylaş