19 Şubat Çar | Göktepe

Göktepe Kış Faaliyeti

Parkur Bilgisi: Marmaris buluşma noktasından hareket edilerek Kavaklıdere merkeze ulaşılacaktır. Gerekli hazırlıklar yapılacaktır orman yolu takip edilerek karlar ile kaplı bölgede yürüyüş yapılacaktır. Hedef noktamız 1880 mtlik yüksekliği ile Göktepe zirvesidir.
Kayıt Kapalı
Göktepe Kış Faaliyeti

Saat ve Yer

19 Şub 2020 07:30 – 17:30
Göktepe, Göktepe, 48000 Menteşe/Muğla, Türkiye

Bu Etkinlik Hakkında

Değerli Olympos Marmaris Katılımcıları Faaliyete Katılmaya Karar Vermeden Önce Faaliyet Bilgilendirmesini Sonuna Kadar Dikkatlice Okuyunuz.

Katılmak İsteyenlerin En Geç 18.02.2020 Salı, Saat 17:00 a Kadar;

olymposmarmaris@gmail.com mail adresine veya +90 505 822 22 64 Numaralı Telefona Mesajla Aşağıdaki Bilgiler İle Başvurması Gerekmektedir.

Katılımcı: Ad – Soyad - Tc. Kimlik No - Telefon No - Kan Grubu

Aranacak Kişi: Ad – Soyad – Yakınlık Derecesi – Telefon No

( Bu Bilgiler Ulaştırma Bakanlığı Ve Adli Makamlar Tarafından İstenmektedir )

Facebook Üzerinden Yapılan İşaretlemeler Katılım İçin Yeterli Değildir. Salı Akşamı 18:00 dan Sonra Yapılan İptallerden Araç Ayarlandığı İçin Ücret Talep Edilir.

Faaliyet Adı: Göktepe Kar Yürüyüşü Faaliyeti

Tarih – Hareket Saati: 19 Şubat 2020 Çarşamba – 07: 30 ( ÖNEMLİDİR )

Buluşma Yeri: L.C. Waikiki Karşısı Minibüs Durağı

Yürüyüş Mesafesi ve Saati: 12 km. / 6 – 7 saat ( Molalar Dahil )

Rehber: Aygün GÜNAY

İletişim Bilgisi: +90 505 822 22 64 - olymposmarmaris@gmail.com

Sevgili Olympos Marmaris’liler bu hafta sizlerle Göktepe Kar Yürüyüşü faaliyeti yapacağız.

Parkur Bilgisi: Marmaris buluşma noktasından hareket edilerek Kavaklıdere merkeze ulaşılacaktır. Gerekli hazırlıklar yapılacaktır orman yolu takip edilerek karlar ile kaplı bölgede yürüyüş yapılacaktır. Hedef noktamız 1880 mtlik yüksekliği ile Göktepe zirvesidir. Parkur üzerinde uygun yerde kar bilgisi, karda yürüme teknikleri ve karda düşme teknikleri konusunda bilgilendirme yapılacaktır. Faaliyetimiz Kozağaç köyünde sonlandırılacaktır.

Yedek ayakkabı, yedek kıyafet, tozluk, gözlük ve şapka – bere getirilmesi özellikle hatırlatılır. Hedik sahibi katılımcıların yanında getirmeleri uygun olacaktır.

Notlar: Katılımcı arkadaşların; mevsim koşullarına uygun, su tutmayan, çabuk kuruyan malzemelerden kıyafetler ( termal içlik, tişört, pantolon, mont vb. ), yağmurluk, sırt çantası, en az 2 lt. su, sıcak su, enerji veren yiyecekler ( meyve ve kuru yemiş ), bir öğünlük yemek, şapka, bere, düdük, kafa feneri, yedek pil, güneş gözlüğü, çakı, çakmak veya kibrit, güneş kremi ve ilk yardım çantası almaları önerilir. Deniz etkinliği için şort, mayo, bikini ve havlu vb. malzemeler.

Etkinlik süresince, rehberin tüm uyarılarına riayet edilir. Rehber, uygun görmesi halinde rota üzerinde değişiklik yapabilir. Etkinlik süresince doğaya stres ve ayak izleri dışında hiçbir şey bırakılmaz, doğadan da huzur ve anı dışında hiçbir şey alınmaz.

Olympos Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübünün 1618 sayılı TÜRSAB yasası gereği A grubu seyahat acentası güvencesinde düzenlemiş olduğu, GÜNÜBİRLİK DOĞA YÜRÜYÜŞÜ faaliyetinin taşıması Koral Tour tarafından yapılacaktır.

KEYİFLİ BİR FAALİYETTE BULUŞMAK DİLEĞİYLE

Bu Etkinliği Paylaş